Změna farního výletu 28. 9. 2017

26.09.2017 23:26

Vzhledem k tomu, že mše svatá na Hoře Matky Boží v Králíkách začíná až v 18.00 hodin (od 17.00 hod uvítání a modlitba růžence), změnili jsme odjezd (13.30) a program farního výletu. Prosím, věnujte pozornost organizačním změnám uvedeným pod článkem.

Pozvánky

V rámci oslav Jubilea Fatimy bude putovat po naší republice socha Panny Marie přímo z místa zjevení ve Fatimě. Na slavnost sv. Václava připutuje na poutní místo Hory Matky Boží v Králíkách. Tam bude také cíl našeho farního výletu. Kromě tradičního autobusu (s plánovanou exkurzí v Červené Vodě) je pro zájemce rozšířena nabídka o cyklistickou a částečně pěší pouť. O slavnosti sv. Václava bude v Dolní Dobrouči slavena mše svatá ráno v 8.00 hodin.

Skupina pěší a autobusová

  • Odjezd autobusu od kostela v Dolní Dobrouči v 13.30 hod. Autobus bude stavět na autobusových zastávkách v Dolní Dobrouči směr Letohrad.
  • Zastávka v Červené Vodě, prohlídka kostela s výkladem (14.30–15.00)
  • Zrušeno: Výstup na Křížový vrch (cca hodina pěšky, cca 2,5 km)
  • Skupinka pěších poutníků se na Křížovém vrchu může oddělit a vydat pěšky k Hoře Matky Boží na Hedeč.
  • Začátek fatimských oslav (modlitba růžence) na Hoře Matky Boží je v 17.00 hod, mše svatá začíná až v 18.00 hodin.

Skupina cyklistická

  • Vedoucí skupiny: Drahomír Vrba (tel. 776 271 653)
  • Možnost využít vlak na zpáteční cestě: odjezd ve 20:00 hod. z Králík přímý vlak na Dolní Dobrouč s možností naložit kola. Příjezd do Dolní Dobrouče v 20:50 hod.
  • Předpokládaná trasa 50–80 km dle domluvy a podle složení skupinky a jejích kol.
  • Start se ještě upřesní podle zájmu.

K přihlášení, odhlášení nebo dotazům je možné využít telefonní číslo 733 700 903