Pozvání pro maminky

24.08.2014 10:28
Jeden z nejkrásnějších darů v životě je dar mateřství. Naplňuje nás štěstím, radostí, dává našemu životu smysl. Ale také skrze něho zažíváme bolest, strach, bezmoc...Vychovávat láskyplně své ratolesti není vždy jednoduché, tedy spíš není vůbec jednoduché. Naštěstí na tento velký úkol nejsme samy. 
Zveme Tě na malé setkání, kde bychom Tě rády seznámily s křesťanským hnutím Modlitby matek.  V něm se spojují maminky, které se modlí za své děti a učí se je v důvěře odevzdávat do Boží náruče. V naší farnosti fungují už tři skupinky maminek, schází se pravidelně jednou za týden či čtrnáct dní. Více se můžeš dočíst na https://www.farnostdobrouc.cz/aktivity/modlitby-matek/.
 
Setkání se uskuteční v neděli 7. září odpoledne v 16 h v D-centru (v klubovně nad Krtečkem, vchod atriem). 
 
Srdečně Tě zvou Kateřina Rýznarová a Máří Skalická