Poděkování všem dobrovolníkům

04.02.2018 00:22

V lednu proběhlo setkání s dobrovolníky, kteří se pravidelně ochotně starají o chod D-centra i kostela. Děkujeme skupinkám úklidu, agapé, topičům, děkujeme za výzdobu v kostele, za práci ve farním lese, na zahradě okolo D-centra, všem muzikantům, zvláště varhaníkům i zpěvákům, všem, kteří jakýmkoli způsobem věnujete svůj čas i síly pro naše společenství. Mnohdy vaši práci bereme jako samozřejmost, mnohdy si ji ani neuvědomujeme. Každý čtvrtek se v kostele umývá nejen podlaha, ale stírají se také lavice, takže na víkend je kostel vždy čistý a uklizený. Přispět může každý z nás třeba tím, že mu nebude jedno, jaký nepořádek z bot po něm v lavici zůstává. A to není nadlidský úkol. Prohlédněte si prosím také zadní skříňky a poličky, tam se odkládají nalezené věci. Nepostrádáte něco? Do konce února proběhne jejich likvidace, abychom neměli z kostela vetešnictví. Děkujeme vám všem za spolupráci.