Nabídka Manželských večerů v Dobrouči

04.07.2016 22:08

Do naší farnosti se dostala nabídka k uskutečnění Manželských večerů. Jedná se o 8 setkání (po 2 až 3 hodinách) určených manželským párům. Lektorský pár na každém setkání otevře jedno téma (např. Umění komunikace, Síla odpuštění, Řešení konfliktů apod.) a poté si o něm každý pár individuálně ve dvojici povídá u svého stolku, při svíčkách, příjemné muzice a při dobré večeři. Cílem je provětrat partnerský vztah a přispět tak ke zdravému manželství. Pro konání kurzu je potřeba 8 manželských párů, proto v tuto chvíli zjišťujeme zájem. Pokud byste měli chuť se Manželských večerů zúčastnit, dejte mi prosím vědět do konce července. (Kurz by se pravděpodobně uskutečnil v průběhu podzimu/zimy). My jsme kurz absolvovali a doporučujeme ho všem bez ohledu na věk. Rozhodně to pro nás bylo velmi obohacující.

- kacry