Farní výlet do Bílé Vody a Zlatých Hor

31.08.2015 22:09
V sobotu 12. září 2015 plánujeme farní výlet do Bílé Vody a Zlatých Hor, zváni jsou úplně všichni. Bude vypraven společný autobus, ale rodiny s dětmi mohou jet samozřejmě podle uvážení vlastním autem.
 
V plánu máme navštívit hostiárnu a muzeum internace v Bílé Vodě, společně poobědvat a odpoledne prohlídku poutního místa Mariahilf ve Zlatých Horách se mší svatou.
 
Odjezd bude v 7 hodin ráno, předpokládaný návrat kolem 19 h. Vzadu na stolečku ve kostele vašem kostele by měl být přihláškový formulář, prosíme všechny zájemce, aby se co nejdříve zapsali, případně se můžete přihlásit telefonicky na čísle 733 700 903. Děkujeme!

Pozvánky

Milí farníci, pojeďte s námi na farní výlet! Kdy? V sobotu 12. září 2015. Kam? Do Bílé Vody u Javorníku (exkurze hostiárny, církevní muzeum a pomník internovaných řeholníků) a na poutní místo Panny Marie Pomocné ve Zlatých Horách –...