Dožínky a farní den

22.08.2016 15:08

Letos budeme slavit dožínky a farní den společně. Poděkování za úrodu proběhne při dopolední mši svaté v Dolní Dobrouči v neděli 18. září. Prosíme dívky, aby se oblékly do krojů. Vzadu v kostele je seznam plodin, které se budou nést v obětním průvodu, zde se můžete napsat, co byste mohli přinést (tak jako loni). Abychom to mohli na neděli hezky připravit, prosíme, abyste to přinesli v sobotu večer v 19.30 do kostela. Díky všem, kdo se zapojíte do společného díla!

Po dožínkové mši svaté bude následovat farní den se společným obědem a programem. K obědu jsou na výběr tři jídla – guláš s chlebem, uzené s chlebem, grilovaná zelenina s pečivem. Napište počet porcí do přiložených formulářů v kostele vzadu na stolku, popř. se můžete přihlásit zde. Těšit se můžete i na zajímavý program – za setkáním mládeže v Krakově se ohlédnou mladí z farnosti, kteří se této události účastnili. Pozvání přijali také bratři lazaristé, s kterými na podzim prožijeme lidové misie. O církevních restitucích přijde popovídat pan Miloš Pirkl.