Diecézní setkání mládeže v Hradci Králové 13. 4. 2019

09.04.2019 20:17

Jak je již tradicí, i letos se v Hradci Králové uskuteční diecézní setkání mládeže (cca od 14 let výš). Akce se koná v sobotu 13. 4. 2019. Chtěli bychom pozvat zvláště ty, kteří se zatím setkání nezúčastnili, aby se nebáli zkusit něco nového. Určitě to stojí za to!
Dopolední program začíná v 9:00 hod. společným úvodem. Na něj navazují workshopy – na výběr bývají různé přednášky, sporty apod. Setkání je zakončeno křížovou cestou a mší svatou od 15:00 hod. Kromě pestrého programu na vás bude čekat také výborné občerstvení a spousta příležitostí poznat nové (či potkat staré) přátele.
Cestovat budeme společně vlakem. Odjezd v 7:06 hod. z D. Dobrouče, návrat tamtéž kolem 19. hodiny. Budeme rádi, když se k nám připojíte :-).

Kristýna a Lucie Kapounovy