Cesta rodin u Horákovy kaple

05.09.2021 11:54

Přijměte pozvání na cestu rodin, kterou jsme pro vás připravili u příležitosti slavení Roku rodin. Cesta je připravena u Horákovy kaple, kde jsou u zastavení křížové cesty zároveň i zastavení na cestě rodin. Využijte pěkných podzimních dnů, vyrazte na procházku s rodinou a nechte se inspirovat k společnému zamyšlení (diskuzi) nad našimi rodinami.
Rok rodin vyhlásil 19. března papež František. Svatý otec chce během tohoto roku připomenout svou exhortaci Amoris laetitia, neboli Radost z lásky. Dává postupně podněty k zamyšlení nad rodinami formou videí a metodických materiálů, ze kterých jsme také čerpali pro tuto cestu. 
Celé znění naší cesty rodin naleznete také na farních webových stránkách. Videa a více informací o Roku rodin můžete nalézt na webu Národního centra pro rodinu rodiny.cz.

Máří Skalická