Zprávičky dobroučské farnosti

Jedná se o farní zpravodaj, který vychází jednou měsíčně, vždy každou první neděli v měsíci, pouze pro vnitřní potřebu farnosti. Uzávěrka příspěvků bývá o týden dřív (konkrétní datum je k dispozici v tiráži na poslední stránce Zpráviček). Vyjímku tvoří letní prádzniny, kdy Zprávičky vychází v červenci jako dvojčíslo také pro srpen.

Pravidelnou součástí Zpráviček bývá Slovo duchovního správce, zápis z pastorační rady a aktuální měsíční rozpis bohoslužeb. Dále je zde prostor také pro Vaše články, které nám zašlete nejlépe před uzávěrkou elektronicky, osobně nebo poštou na oficiální kontakty.

Technickou realizaci Zpráviček v současné době zajišťuje Pavel Dušek.

29.11.2019 10:52

Drazí bratři a sestry,

vstupujeme do posledního měsíce kalendářního roku a zároveň začíná nový liturgický rok adventním obdobím. V neděli zapálíme první svíci na adventním věnci a každou následující neděli zapálíme další, až nakonec budou svítit všechny svíce, a to bude znamením, že Pánův příchod je blízko. Zejména pro děti je to období, kdy se těší na vánoční svátky. Ať i my se dokážeme těšit na setkání s naším Pánem, který se o Vánocích narodí také pro každého z nás.

Požehnanou dobu adventní přeje

P. Tomáš Fiala

Celé Zprávičky dobroučské farnosti s orientačním měsíčním rozpisem bohoslužeb lze zobrazit nebo stáhnout z našeho on-line úložiště. Aktuální týdenní přehled bohoslužeb na vývěsce kostela nebo zde na webu v sekci Bohoslužby má přednost před měsíčním rozpisem.

1 | 2 >>