Webová sekce

Vznik nového webu iniciovala Pastorační farní rada na svém setkání 19. 3. 2014, kde schválila tyto hlavní body:

• Vytvoří se nový web společný pro farnost a D-centrum.
  • Vznikne samostatná pracovní skupina na vývoj a správu webu.
  • Přednostně se využije vlastních lidských zdrojů na vybudování a správu (údržbu) webu.

Současná podoba webu vychází ze spolupráce členů Pastorační rady několika oslovených dobrovolníků. Od r. 2017 má přístup do administrace pouze hlavní administrátor (levnější balíček služeb vyřadil možnost spolupráce více autorů).

Pokud byste se rádi podíleli na obsahu nebo technické správě, kontaktujte správce nebo využijte oficiální kontakty farnosti. Pokud chcete nahlásit chybu nebo technický problém, můžete využít přímého kontaktního formuláře zde.

05.08.2018 17:04

Na adrese https://farnostdobrouc.sweb.cz/ je stále k dispozici původní webová prezentace farnosti, kde také naleznete archiv fotografií a textů publikovaných v letech 2001–2014. Odkaz byl také přidán do sekce "Rychlá navigace" v patičce tohoto webu.

Záznamy: 1 - 1 ze 6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>