Přehled bohoslužeb

27.10.2020 21:18

Tuto neděli 1. listopadu bude slavnost Všech svatých. Od 9 do 10 hodin bude v kostele možnost přistoupit ke Svatému přijímání.

"Když se chystáme na eucharistii každou neděli, jsou součástí mše tyto hlavní body: pokání (úkon kajícnosti), Boží slovo (čtení) a společné vyznání víry. Eucharistie, stejně jako další svátosti jsou jednak vrcholem, jednak pramenem. Vyvrcholením právě nějaké přípravy a pak též pramenem: síly pro další každodenní život.

Ve všední dny v obvyklých časech bude místo mší svatých vystavena Nejsvětější svátost k adoraci.

Možnost svátosti smíření před mší svatou zůstává, popř. je možné se domluvit telefonicky.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

11.01.2021 19:25
Zápis ke stažení ve formátu .doc Zápis_PR_7.1.2021.doc
09.01.2021 10:07
Letošní tříkrálová sbírka bude probíhat převážně v  online prostoru. Přispívat můžete online...

Rozpis lektorské služby

Pokud patříte mezi lektory a zajímá vás rozpis čtení včetně souřadnic liturgických textů, navštivte Farnost > Dobrovolníci > Lektoři.