03.06.2016 10:18
O velikonoční neděli na Vzkříšní doprovázela dobroučská Rytmika slavnostní bohoslužbu v kostele sv. Mikuláše v Dolní Dobrouči. Můžete si poslechout nebo stáhnout jednotlivé písničky zde.
<< 1 | 2

Fotogalerie

V pátek 10. 6. v 16 h se v Hnátnici konala Noc kostelů. Pro veřejnost se otevřela volná prohlídka interiéru kostela sv. Petra a Pavla, byla připravena prezentace varhan s p. Horákovou a výstava historických i aktuálních fotografií. V okolí kostela byly připraveny farní mládeží soutěže pro...
18. 5. 2014 během nedělní „dětské“ bohoslužby v Dolní Dobrouči hrála Rytmika. Můžete se s námi podívat na kůr v naší fotogalerii.
29. 3. 2014 se uskutečnilo víkendové soustředění Rytmiky. O krátké a výstižné shrnutí akce poprosíme někoho z účastníků. :) Zatím si můžete prohlédnout fotografie v naší fotogalerii. Autorem snímků je Václav Macek.